Soovid kvaliteetset laserlõikust?
Oled tulnud õigesse kohta

Tasuta kohaletoimetamine tellimustele alates 30€!

 

TELLIMINE

Valige välja sobiv toode ja lisage toode ostukorvi, vajutades nupule "Lisa ostukorvi". Seejärel lisatakse Teie poolt valitud toode ostukorvi ning võite jätkata ostlemist. Käituge ka järgnevate toodete lisamisel samamoodi. Vajutades nupule "Vaata ostukorvi", saab muuta toodete koguseid ning tooteid ostukorvist eemaldada. Kui olete veendunud valitud toodete ostmises, vajutage nuppu "Edasi". Seejärel täitke vajalikud lahtrid oma andmetega ning vajutage nupule "Saada". 

Tooted, mis valmistatakse eritellimusena, näiteks visiitkaardid, plastikust sildid jms. nende toodete tellimused esitada helistades telefonile +372 616518 või kasutades e-maili: laserdisain@gmail.com

Tellimuse kinnitus saadetakse Teile  kohe  pärast tellimuse esitamist.

 

Peale tellimuse tasumist paneme kaubad teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul. Kaup jõuab Teieni sõltuvalt kulleri või posti liikumise kiirusest. Nädalavahetustel R-P ja riigipühadel tehtud tellimuste täitmine võib võtta kauem aega.

 

Kui tellimus ei ole tasutud 2 kalendripäeva jooksul peale kinnitamist, tühistame tellimuse. Enne tellimuse tühistamist saadame Teie e-posti aadressile meeldetuletuskirja.

 

Kui olete sisestanud vale tellimuse või soovite tellimust tühistada, saadke palun e-kiri aadressile laserdisain@gmail.com.

 

TASUMINE

Tasumine toimub pangaülekandega.

Ettevõtte andmed, kuhu tuleb makse sooritada:

Saaja: Autokool Alopex OÜ

LHV: EE 127700771001655738

Selgitusse kirjutada tellimuse number

 

KOHALETOIMETAMINE

Kaubad saab kätte Teie poolt valitud pakiautomaadist, milleks võib olla Itella SmartPOST või Omniva  pakiautomaat. Võimalik on kaubale kokkuleppe korral ka ise järgi tulla.

 

TOOTE TAGASTAMINE

Vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele on e-kauplusest tellitud kaupa õigus tagastada 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kaup peab olema kahjustamata ning kauba tagastamisega seotud transpordikulud katab ostja.

 

Kui te olete otsustanud kauba tagastada, teatage meile otsusest aadressil laserdisain@gmail.com ning me tagastame teile kauba maksumuse kulud 14 päeva jooksul taganemisteate saamisest. Klient peab kauba tagastama 14 päeva jooksul peale taganemisavalduse tegemist.

 

Kui tagastatav kaup on rikutud, tuleb Tellijal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine.  Kauba olulise rikkumise korral on meil õigus tagastatud tootest keelduda.

 

Kui soovid tellitud toote tagastada, on Sul valida mitme tagastusviisi vahel. 

  1. Tood ise kohale (kokkuleppel)
  2. Omniva pakiautomaat 
  3. Itella SmartPOST pakiautomaat

Pakk saata: Jaak Alesma, telefon +372 53 616 518, e-post: laserdisain@gmail.com, Viljandi pakiautomaati

 

Juhul kui kliendile on saadetud vale või katkine toode, tasume tagasisaatmise kulud ise.